• Previous
  • Next
  • Crypto a finance

4 kroky jak zaručeně zbohatnout

Společnost je na peněžním systému natolik závislá, že by se jeho okamžitým zrušením vyvolala obrovská panika a po celém světě by zavládl nepředstavitelný chaos. Nepokoje by střídaly válečné konflikty a tradiční rodinné hodnoty a smysl života nynější civilizace by se staly jen vzpomínkou na minulost.

Peníze prostě hýbou světem a nic nenasvědčuje tomu že by se mělo cokoliv měnit. Existují lidé, kteří se spokojí s málem, ti jen slepě hledí ke svému zaměstnavateli a čekají na lepší zítřky, které se zkrátka nedostavují.

Pak zde jsou vizionáři a idealisté, jejichž konta jsou v několikanásobně lepší kondici a my víme proč. Přinášíme 4 kroků, jak okamžitě zbohatnout, přestaňte brzdit svůj osud nesmyslným kopírováním stáda oveček, buďte sami sebou.

Zaměstnání vás nikdy nikam nedostane

Jakmile svůj talent upíšete zaměstnavateli, rovnou zapomeňte na to, že se někdy budete topit v penězích. Nebudete, možná se dostanete do lepšího průměru středních vrstev, vyšší mety vám zůstanou navždy uzamčené.

Na druhou stranu získáte jistotu pravidelného příjmu, zdravotního a sociálního pojištění a dost možná i další různorodé benefity. Lepší situace přijde jen ve chvíli, kdy se vaší společnosti podaří uzavřít skutečně kvalitní obchodní transakce za vašeho malého přispění. Pokud vám stačí bazírovat jen na nahodilých prémiích, dál už nečtěte. Navíc vás zaměstnanecký poměr dostane do stagnační pohody, čím déle v ní zůstanete, tím hůře se pak v budoucnu odpíchnete.

Vytyčte si jasný směr a nenechte si do něj mluvit

Pokud je to nutné, zavřete se na každý den od čtvrté ranní do dvanácté odpolední do své pracovny, zamkněte, vypněte si telefon a ponořte se do práce. Nesledujte nic jiného než svou práci, nepouštějte si sociální služby, videa, zprávy. Veškerou energii soustřeďte na svou vizi, cíl. Uvidíte, že zanedlouho stihnete za rok udělat více věcí, než kdokoliv jiný za tři sezóny. Záleží pouze na vás do jaké oblasti se vrhnete.

Díky moderním technologiím je to v dnešní době o poznání lepší. Jste dobří v koučinku, v jazycích, nebo jste specialista na SEO. Vrhněte se na dráhu podnikatele v oblasti, kde jste si jisti, že dokážete okolnímu světu poskytnout něco navíc. Využijte ke svému prospěchu internet, kde není potřeba tak velké prvotní investice. Dá se zde vybudovat značka celosvětového formátu takřka od nuly.

Nekoukejte na každou korunu

To je velice důležitý a především zlomový bod ve vašem podnikání. Z počátku se vrhnete na jakoukoliv zakázku. Jste vděční, že je do čeho tzv. Píchnout. Co nejdříve se však vypracujte a pak už jen kývejte na zakázky objemnějšího charakteru za větší peníze. V případě, že se stanete otroky drobných a nepříliš výnosných zakázek, zbytečně se nadřete a stejně nikdy nezbohatnete. Je důležité se naučit říkat nekompromisní ne a nedělat vše, co se nabízí.

Riskujte a nebojte se toho

Poslední radu jsme zasvětili oblasti riskování. Strach ze ztráty finančních prostředků nebo z příchozích změn je natolik velká, že se mnozí podnikatelé dostanou do stavu negativní stagnace. Tento problém je však lístkem do nikam.

Vlak se prostě dostane do začarovaného kruhu, z kterého později nebude možné ani vyskočit, ani ho dostat správným směrem k bohatství. Pokud by podnikání neneslo žádné známky rizika, dělal by to každý. Pamatujte, že každý začínající podnikatel se prvních pár měsíců příliš nevyspí, zbohatne pouze ten, kdo tento nátlak vydrží a udělá pár dobrých rozhodnutí.