• Previous
  • Next
  • Crypto a finance

rekvalifikační kurz

Je skvělé, když člověk pracuje v oboru, který vystudoval, a baví ho to. Bohužel, takových případů není mnoho. Lidí, již dělají něco úplně jiného, než co se učili ve škole, je mnoho. Přidat se mezi ně není žádná ostuda. Nikdy totiž není pozdě zjistit, jaké zaměstnání by vás mohlo bavit.

Kdo chce úplně změnit obor zaměstnání, toho čeká spousta učení se novým věcem. V 21. století je však cesta otevřená. Nabízí se jak klasické rekvalifikační kurzy, tak i online vzdělávání a elektronické kurzy. Stačí se jen nebát.

Baví vás čísla? Vrhněte se na mzdové účetnictví

V dnešní době si můžete udělat rekvalifikační kurz na aranžérku, vizážistku, asistenta pedagoga nebo třeba účetní. Jestli vás láká pracovat s čísly a jste ochotní na sebe brát velkou zodpovědnost, tohle by mohla být ta pravá práce pro vás. Zapište se na rekvalifikační kurzy účetnictví a změňte svůj život!

Se znalostmi z účetnictví se toho dá dělat spousta. Může z vás být asistentka, vaším oborem se může stát personalistika, nebo se možná postavíte na vlastní nohy. Účetní může být zaměstnanec konkrétní firmy, ale i OSVČ zpracovávající účetnictví rovnou několika firmám.

Najděte si rekvalifikační kurz blízko vašeho bydliště

Rekvalifikační kurzy probíhají v každém větším městě. S jejich hledáním však začněte raději hned, protože se otevírají zpravidla párkrát do roka, tak ať víte, kdy budete se vzděláváním začínat.

Například v Plzni pořádá rekvalifikační kurzy společnost Orange Academy, a to v prostředí známého hotelu Victoria. Výuka probíhá nejčastěji v zahradním altánu (v zimě je vytápěn). Koncem března odstartují kurzy podvojného účetnictví, účetnictví a daňové evidence. Rekvalifikační kurz Mzdové účetnictví se základy personalistiky se otevře na začátku dubna. Kurzy probíhají vždy v sobotu či v neděli, většinou jde o 8-10 dní.