• Previous
  • Next
  • Crypto a finance

Stříbrné mince jsou oblíbené, protože jsou levné. Jednu pořídíte i do 500 Kč, cena roste s velikosti mince. Minci můžete koupit a věnovat jako dárek, můžete je sbírat, ale především se můžete těšit z její krásy. Každá mince je jiná, naprosto originální. Víte ale, že mince v Čechách nevydává mincovna (to je navíc běžná soukromá společnost), ale přímo Česká národní banka? Matoucí je fakt, že ČNB sama veřejnosti mince neprodává. Kdo si chce pořídit pamětní mince ČNB, musí se obrátit na některý specializovaný obchod s numismatikou.

Číst dál...

Do nepříjemné finanční situace se můžete dostat téměř kdykoliv. Stačí, aby se před výplatou rozbila pračka, lednička, nebo třeba automobil, a hned je to důvod pro půjčku. Naštěstí není čeho se bát, když víte, jak dobře vybrat ten pravý finanční produkt. V článku přinášíme čtyři jednoduché tipy, které vám s výběrem správného úvěru pomohou.

Číst dál...

I sebeneprůstřelnější odborníky prověřená strategie reklamního marketingu v online prostoru se nesetká s požadovaným efektem, pokud se za kormidlo pomyslné lodě postaví neznalý kapitán a nahodilými tahy vyrazí vpřed. PPC kampaně jsou skvělým nástrojem, ovšem v opravdový klenot se promění až při správném a bezchybném vedení. Proto vydáváme další z mnoha poučných článků, kde si představíme největší prohřešky snižující úspěšnost celého počínání. Neutrácejte své peníze zbytečně a nejdříve si tuto oblast dokonale zmapujte.

Číst dál...

Digitalizace je momentálně na obrovském vzestupu a stává se klíčovou součástí celého tržního schématu. To, co dříve vypadalo jako nenápadný pomocník pro rychlejší přesun informací, se dokonale přizpůsobilo moderním potřebám současné společnosti. Lidé jsou online na každém kroku, sdílejí, komunikují, předávají si informace, upozorňují a čerpají veškeré vědomosti z mocného média zvaného Internet. Podle mnohých se jedná o největší vynález všech dob, který změnil svět jako takový.

Číst dál...

V současné době ženy na mateřské, respektive rodičovské dovolené nejsou spokojené s částkou, která jim přistane každý měsíc na bankovním účtu. Pokud i vy hledáte způsob, jak si přilepšit během toho, co jste se svými ratolestmi doma, klidně můžete, ovšem je nezbytné dodržet několik pravidel stanovených zákonem. Kdybyste daná pravidla nedodržela, mrknutím oka byste se o peněžitou pomoc v mateřství či rodičovský příspěvek připravila, což však zřejmě nechcete.

Číst dál...

Online marketing není věda ani sportovní disciplína, ale přímočará nauka o komplexním přístupu posilování budované značky, společnosti, výrobku nebo služby. Online marketing je soubor neustále se zdokonalujících strategií napomáhající k vyšším meziročním obratům. Představte si místnost plnou tichých dětí. Jen posedávají a koukají se před sebe. V tom se jedno začne chovat odlišně a spustí pláč. Právě takové dítě na sebe nejvíce upozorní a každý si o něm bude vyprávět.

Číst dál...

Nový i zavedený internetový obchod nesmí v žádném svém období zapomínat na propagační strategie a neustále posilovat pozici na virtuálním trhu. S ohledem na produktové zaměření či oblast poskytování služeb se dostáváme do křížku s konkurencí. Poradíme vám nejužitečnější tipy ze současného vědění a předložíme tak nejrychlejší cestu k pomyslným kladným číslům. Jak se tedy stát úspěšným internetovým podnikem a nasednout do správného vlaku cílené a zároveň efektivní propagace?

Číst dál...

Doména je pouze pronajatým prostorem na dočasně nastavenou dobu. Jedná se o období, kdy vám poskytovatel ponechá její kotviště a očekává, že si svou adresu budete náležitě hlídat. Teď nemluvíme o útocích hackerských složek, ale o zcela zbytečné chybě, která vám v okamžiku odejme právo na využívání služeb na dané adrese.

Číst dál...

Brand by se dal vyjádřit jako veřejné vnímání značky. Pokud se společnost rozhodne strkat před reklamacemi hlavu do písku a neodpovídat na maily, stanou se obětí brandu z opačné strany. Pověst seriózního podnikatele si je třeba tak trochu vydobýt, ale pakliže víte, kde přitlačit a od čeho upustit, půjde to samo.

Číst dál...