• Previous
  • Next
  • Crypto a finance

Online marketing není věda ani sportovní disciplína, ale přímočará nauka o komplexním přístupu posilování budované značky, společnosti, výrobku nebo služby. Online marketing je soubor neustále se zdokonalujících strategií napomáhající k vyšším meziročním obratům. Představte si místnost plnou tichých dětí. Jen posedávají a koukají se před sebe. V tom se jedno začne chovat odlišně a spustí pláč. Právě takové dítě na sebe nejvíce upozorní a každý si o něm bude vyprávět.

Číst dál...

Nový i zavedený internetový obchod nesmí v žádném svém období zapomínat na propagační strategie a neustále posilovat pozici na virtuálním trhu. S ohledem na produktové zaměření či oblast poskytování služeb se dostáváme do křížku s konkurencí. Poradíme vám nejužitečnější tipy ze současného vědění a předložíme tak nejrychlejší cestu k pomyslným kladným číslům. Jak se tedy stát úspěšným internetovým podnikem a nasednout do správného vlaku cílené a zároveň efektivní propagace?

Číst dál...

Doména je pouze pronajatým prostorem na dočasně nastavenou dobu. Jedná se o období, kdy vám poskytovatel ponechá její kotviště a očekává, že si svou adresu budete náležitě hlídat. Teď nemluvíme o útocích hackerských složek, ale o zcela zbytečné chybě, která vám v okamžiku odejme právo na využívání služeb na dané adrese.

Číst dál...

Brand by se dal vyjádřit jako veřejné vnímání značky. Pokud se společnost rozhodne strkat před reklamacemi hlavu do písku a neodpovídat na maily, stanou se obětí brandu z opačné strany. Pověst seriózního podnikatele si je třeba tak trochu vydobýt, ale pakliže víte, kde přitlačit a od čeho upustit, půjde to samo.

Číst dál...

To vám kromě ozvěny nic nepřinese. Brand je tu právě od toho, aby se na váš projekt nezapomínalo. Podívejme se na nejsilnějších 9 metodik které by měl každý podnikatel či majitel webových stránek znát. Naučte se ovládat Brand a naučíte se ovládat emoce svých zákazníků.

Číst dál...

Každý z nás má svůj sen. Některé sny jsou malinké, jiné naopak dosahují obřích rozměrů. Většina lidí by si přála, aby jim všechno spadlo do klína. Jednoduše, bez práce, aniž by museli hnout prstem. Jenže tak to ve skutečnosti nefunguje. Bohužel. Máte-li nějaký sen, musíte se postarat o jeho realizaci. Cesta to nemusí být nutně lemovaná rozkvetlými stromy a vydlážděná oblázky. Ale stojí to za to!

Číst dál...

Práce na počítači je stále častějším fenoménem. Jen těžko dnes naleznete domácnost bez Wi-fi připojení v produktivním věku. Jen těžko naleznete člověka bez založené sociální sítě. Lidé na virtuální síti komunikují, vzdělávají se, sdílejí a v neposlední řadě i vydělávají Posedává práce je však pro lidský organismus velice vyčerpávající, ale řekněte to svému tahu na branku nebo podnikatelskému záměru. Každým rokem se na internetu objevují nové specializace, kde se dá zviditelnit nebo zdokonalit. Nezáleží na tom, v čem podnikáte, ale jakým způsobem vracíte energii svému tělu. Přinášíme vám tři skvělé tipy na procvičení u pc během pracovního výkonu.

Číst dál...

Kde hledat fotografie na své webové projekty a neporušovat žádné zákony týkající se autorských práv? Je nabídka free fotobank opravdu dostačující nebo je lepší oslovit profesionální tvůrce? Podívejme se na všechny sounáležitosti správného postupu při výběru obrázků pro osobní i komerční využití.

Číst dál...

Digitální nomádství ve své podstatě předběhlo svou dobu a nabídlo všem aktivním a nadaným jedincům prostor k určité seberealizaci. Nepravidelná pracovní doba dle vlastního uvážení je stejně tak lákavá, jako různorodé prostředí pro výkon práce.  Digitální nomád není pevně spjat s místem a dokáže si svým talentem vydělávat odkudkoliv a v jakoukoliv denní nebo noční dobu.

Číst dál...